Sesja zdjęciowa ze zwierzętami: Ranczo u Mara zaprasza

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować rodzinną sesję zdjęciową? Chcesz zrobić genialny prezent swoim dzieciom, które kochają zwierzęta? Serdecznie zapraszamy na nasze Ranczo — znajdziesz tutaj idealne otoczenie na plenerową sesję zdjęciową. Gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane jest pod Warszawą (niecałe 30 km), dlatego bez problemu możesz wybrać się tutaj np. na jedno popołudnie. Sprawdź szczegóły!


Wyjątkowa sesja zdjęciowa ze zwierzętami gospodarczymi

Oferujemy pełen dostęp do miejsca, w którym zwierzęta żyją tuż obok ludzi. Na dużym terenie zielonym, gdzie nasi podopieczni swobodnie spacerują przez cały dzień, uchwycisz mnóstwo pięknych kadrów. Zadbaliśmy o to, by otoczenie było jak najbardziej naturalne i pozbawione nowoczesnych elementów, dzięki czemu gotowe zdjęcia wychodzą naprawdę niesamowicie — niemal bajkowo. Jednak to, co czyni nasze ranczo tak wyjątkowym, to obecność zwierząt: alpak, kóz, owiec, strusi, królików, gołębi, bażantów, kur, kaczek, gęsi, indyków, pawi, krowy, świnek getyńskich, kotów, psów oraz osiołków. Przekonaj się, że taką przygodę Twoje dzieci zapamiętają na całe życie jako jedno z najfajniejszych wspomnień!


Miejsce na sesję zdjęciową pod Warszawą

Razem z fotografem organizujesz sesję zdjęciową z okazji zaręczyn, ślubu albo urodzin dziecka? A może Twoja pociecha najbardziej na świecie kocha zwierzęta i chcesz zrobić jej niespodziankę? Wystarczy pół godziny jazdy autem z Warszawy, by dotrzeć na nasze ranczo. Do zwierzaków można swobodnie podchodzić, głaskać, a także karmić je — z doświadczenia wiemy, że z pomocą ulubionych przysmaków naszych podopiecznych może się udać uchwycenie najpiękniejszych kadrów, które uwiecznią radosne chwile. Wykonane tutaj zdjęcia mogą zająć ważne miejsce wśród rodzinnych pamiątek, możesz też oprawione fotografie podarować np. babci.


Co trzeba zrobić, by zorganizować u nas sesję zdjęciową i wideofilmowanie ze zwierzętami?

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja sesja przebiegła bez zakłóceń, możesz skontaktować się z nami z wyprzedzeniem — wtedy postaramy się, aby na ranczo tego dnia nie było tłumów innych Gości. Wystarczy, że razem ze swoim fotografem czy ekipą filmową odwiedzicie nasze gospodarstwo, a ciekawskie kozy, kury, kaczki, alpaki i pozostałe zwierzaki z przyjemnością zapozują do zdjęć albo wezmą udział w nagraniach wideo. Tutaj jednak to zwierzęta są mieszkańcami i one tu rządzą — jeśli nie mają na coś ochoty, to absolutnie nie zmuszamy ich do niczego. Od gospodarzy otrzymasz ulubione przekąski zwierzaków, aby wkupić się w ich łaski, a tym samym uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze chwile. Przekonaj się, że tworzenie wspomnień na całe życie nie musi dużo kosztować ani wiązać się z luksusami. Odwiedź Ranczo u Mara, by przeprowadzić niezwykłą sesję zdjęciową ze zwierzętami!

©2021 Codeverture