Cześć tu Pan Teatrzyk, współpracuję z Ranczem u Mara.

Potrafię wyczarować zachwyt i radość na twarzach najmłodszych widzów oglądających moje spektakle. W wielu z nich występują zwierzęta, co bardzo sprzyja w nawiązywaniu dialogu z dziećmi. Poznają dzięki temu barwny teatralny świat, bawią się i uczą zarazem. Prowadzę również zajęcia edukacyjne, kreatywne i humorystyczne z dziećmi


Teatrzyk dla dzieci: Warszawa

Wszystkich Gości Rancza u Mara, a zwłaszcza dzieci zapraszam serdecznie do udziału w wyjątkowych zajęciach prowadzonych przeze mnie. Chcecie bawić się do łez, poznawać przygody niezwykłych postaci, posłuchać ciekawych opowieści lub wziąć udział w zajęciach edukacyjnych i kreatywnych? Skorzystajcie z niepowtarzalnej okazji i dołączcie do widowni Pana Teatrzyka. Gwarantuję doskonałą zabawę, mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Na wszystkich Gości Rancza u Mara - zarówno z Warszawy, jak i spoza stolicy czeka niezapomniana zabawa, która z pewnością poprawi Wam humor!


Wyjątkowe teatrzyki dla dzieci i nie tylko

Organizowane przeze mnie teatrzyki to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci. To także okazja do rodzinnego spędzenia czasu, zacieśnienia więzi i doskonałej zabawy. Podczas przedstawień, jak również innych organizowanych przeze mnie zajęć najmłodsi mają kontakt z całą gamą emocji, co pozytywnie wpływa na ich rozwój. Dzięki dialogom z prowadzącym mogą aktywnie brać udział w przedstawieniach, przez co stają się bardziej zaangażowane w wydarzenie. Dla niektórych są to pierwsze spotkania z teatrem przygotowujące do roli nieco starszego widza.


Kim jest Pan Teatrzyk?

Współpracujący z Ranczem u Mara Pan Teatrzyk znany jest szerszej publiczności jako aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Rafał Sawuła. Ukończył on krakowską PWST (obecnie AST we Wrocławiu). Regularnie występuje w wielu popularnych produkcjach, takich jak "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Dzieci kojarzą go głównie z występów w żłobkach i przedszkolach, gdzie regularnie organizuje przedstawienia teatralne dla najmłodszych.

Jeżeli szukasz sposobu na kreatywne i ciekawe spędzenie czasu dla swojej pociechy, potrzebujesz dodatkowej chwili odpoczynku od aktywności fizycznej lub po prostu nieco czasu dla siebie, to skorzystaj z oferty Pana Teatrzyka na Ranczu u Mara zaledwie pół godziny drogi samochodem z Warszawy. Zapraszamy!

Pan Teatrzyk
Pan Teatrzyk
Pan Teatrzyk
Pan Teatrzyk

©2021 Codeverture