nocleg

Nocleg

Jeśli kochasz naturę i zwierzęta zapraszamy serdecznie na dłuższy pobyt na Ranczo u Mara. W domu z duszą do dyspozycji Gości są trzy klimatyczne, duże pokoje. W jednym z nich znajduje się oryginalna kuchnia opalana drewnem, można więc ugotować jedzenie na żywym ogniu lub rozpalić kuchnię w charakterze kominka. W domu jest oczywiście łazienka z prysznicem oraz kuchnia. Z okien roztacza się niepowtarzalny widok na nasze zwierzęta, które swobodnie chodzą po podwórku.

Zatrzymanie się na Ranczo na nocleg to wyjątkowa okazja, zwłaszcza dla dzieci, aby wziąć udział w codziennym życiu gospodarstwa pełnego zwierząt. Nasi goście mogą uczestniczyć w karmieniu zwierząt, bez ograniczeń korzystać ze stodoły wypełnionej sianem oraz placu zabawowo-piknikowego. Takie „wiejskie” doświadczenie to wielka frajda dla dzieci z miasta. Nawet te najmniejsze, jeszcze w wózku z zachwytem obserwują zwierzęta, które podchodzą do nich, żeby je pogłaskać. A starsze poznają zwyczaje i energię poszczególnych zwierząt, oswajają się z nimi oraz doświadczają radości życia i zabawy bez elektroniki – telewizora, tableta czy komórki. Bo w naszym domu, gdzie nocują Goście nie ma telewizora. Jest za to „żywy telewizor” w postaci zwierząt na podwórku, które można obserwować przez okno domu, w którym zatrzymacie się na nocleg.

Zatrzymując się na dłużej na Ranczo doświadczycie nieśpiesznego, spokojnego życia w otoczeniu przyrody oraz przyjaznych zwierząt. Codziennie rano będziecie mogli wyjść na łąkę mokrą od rosy, nakarmić zwierzęta w gospodarstwie lub po prostu poleżeć na hamaku nic nie robiąc. Na Ranczo odpoczniecie od miasta!

Goście mają do dyspozycji cały dom z 3 pokojami, kuchnią i łazienką. Dodatkowo mogą korzystać z przestrzeni wokół domu i atrakcji jakie oferuje Ranczo.

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować noclegi: tel.: 501 039 408 ; mail: ranczoumara@gmail.com.

cennik

©2021 Codeverture