cennik

INDYWIDUALNA LEKCJA PRZY KONIU

Naszym celem jest uzyskanie harmonii z koniem, poprzez dotyk, słowa, emocje, a nawet myśli. Uzyskanie jej jest możliwe zaczynając od podstaw, od samego przedstawienia się, aż po późniejsze wspólne przeżywanie każdej chwili.

Nasze lekcje mają na celu pokazanie jak prawidłowo obchodzić się z końmi, jak o nie dbać, jak przełamać bariery, które stwarzamy sami w naszych głowach i jak odnaleźć porozumienie między człowiekiem a koniem.

Podczas naszych zajęć będzie można nauczyć się jak odpowiednio dotykać konie, jak do nich mówić, jak przekonać do siebie. Jak karmić konie z ręki, jak je prowadzić. Nauczymy się też podstawowej budowy konia, sprzętu do jego pielęgnacji oraz sprzętu jeździeckiego. Oprócz tego, wraz z instruktorką, będzie można wyczyścić oraz osiodłać konia, a żeby pozostała dla Państwa pamiątka materialna, istnieje również możliwość zrobienia sobie zdjęcia na koniu w kowbojskim kapeluszu lub wyprowadzenia go na spacer i krótkiej sesji fotografia na polu.

Każda lekcja jest dostosowywana do wieku i poziomu wiedzy uczestnika. Może ona trwać do wyboru: 30 minut lub 45 minut.

OPROWADZANKA

Na ranczu przeprowadzamy oprowadzanki, czyli przejażdżki na koniu, które są wielką frajdą dla dzieci, a także możliwością na pierwsze przełamanie lęku do tych zwierząt. Atrakcja jest przeprowadzana przez dwie instruktorki: jedna prowadzi konia za uzdę, a więc dziecko nie musi nim kierować, a druga asekuruje jeźdźca, tak aby nie zsunął się z siodła. Dzięki temu przejażdżka jest bezpieczna, a uczestnik może w pełni cieszyć się czasem spędzonym w siodle, odczuwać radość z jazdy i kontaktu z koniem. Aby zwiększyć pewność siebie dziecka, obok konia może iść także rodzic, który wraz ze swoją pociechą będzie mógł przezwyciężyć własny lęk. Gdy dziecko poczuje się już trochę pewniej na końskim grzbiecie, może spróbować wykonać proste ćwiczenia dostosowane do wieku i umiejętności. W oprowadzance może wziąć udział każde dziecko powyżej 1 roku życia, a także młodzież i dorośli. Jest to niesamowita okazja na przełamanie barier lękowych w formie zabawy oraz na pierwsze doświadczenie jeździeckie, które z pewnością zostanie w Państwa pamięci na długie lata.

W celu rezerwacji atrakcji konnej lub ustalenia przebiegu lekcji, prosimy o kontakt na numer: 505-514-012 lub 603-036-488.

©2021 Codeverture